Stoginė terasai - tai puiki galimybė sustabdyti akimirką ir pajusti vidinę laisvę bei ramybę, apsaugos nuo kaitrios saulės ir lietaus.

Visi žinome, kokie yra permainingi Lietuvos orai, kurie dažnai neleidžia mėgautis turima terasa ir grožėtis puikiu vaizdu sėdint prie kavos puodelio, todėl jos įrengimas ir įstiklinimas yra puikus sprendimas. Terasoje su įrengtu stogeliu galėsite smagiai leisti laiką lyjant lietui ar šviečiant kaitriai saulei, o įstiklinus terasos fasadą, turėsite užuovėją ir aukštesnę, nei aplinkos temperatūrą šaltuoju metu laiku. Tokiu būdu susikursite antrą svetainę, kurioje maloniai leisite laiką su savo šeima ar draugų buryje, mėgausitės pusryčiais ar pietumis. Ši vieta taps viena mėgstamiausių namo erdvių.

Visa tai Jums padės įgyvendinti UAB "KONTESTA", kuri siūlo aukščiausios kokybės stogines terasoms bei jų įstiklinimą už priimtiniausią kainą.

Stoginėms naudojami švediški aliuminiai profiliai, dažyti milteliniu būdu. Aliuminio profilis yra praktiškiausia medžiaga stoginių gamybai ir stiklinimui. Aliuminio praktiškumą nulemia šios medžiagos ypatumai, t.y. aliuminis yra lengvas, atsparus, nėra linkęs oksiduotis ir laikui bėgant nesideformuoja, taip pat nereikalauja papildomos priežiūros (lyginant su medinėmis stoginėmis).

Milteliniu būdu dažytos aliuminio konstrukcijos privalumai:

  • suteikia estetišką išvaizdą
  • tolygiai padengia paviršių
  • nekeičia savo savybių laikui bėgant
  • neblunka
  • nesilupa

Terasų ir pavėsinių stogo dangos:

Grūdintas stiklas (skaidrus, tonuotas)

Skaidrus polikarbonatas

Baltas "Opal" polikarbonatas

Bronzinis polikarbonatas

Gaminame nestandartinių išmatavimų ir formų stogines pagal Jūsų pageidavimą visoje Lietuvoje.

Susisiekite su mumis ir UAB "Kontesta" atstovas pateiks Jums tinkamiausią, bei patraukliausią  pasiūlymą.